فراتر از فانتوم نرم افزار تند خوانی و تقویت حافظه
با ما تماس بگیرید : 09011220178

نرم افزار هوشمند تندخوانی و تقویت حافظه فراتر از فانتوم چیست؟

این نرم افزار بر اساس تحقیقات صورت گرفته بر روی سرعت و میزان درک مطلب مردم عزیزمان ایران ساخته شده است و این توانایی را به شما می دهد تا بتوانید در سرعت های بالا کلمات را ببینید و درک مطلب بالایی داشته باشید. این نرم افزار به صورت هوشمند ساخته شده است و به شما این توانایی را می دهد تا در پایان هر هفته از خود آزمون سرعت مطالعه و درک مطلب بگیرید و میزان پیشرفت خود را بسنجید. در صورتی که شما نتوانید به سرعت و درک مطلب مد نظر برسید نرم افزار از شما می خواهد تا تمرینات را مجددا انجام دهید، در صورتی که بتوانید سرعت و درک مطلب خوبی را بده دست آورید نرم افزار این اجازه را به شما می دهد تا تمرینات را ادامه دهید و تمرینات پیشرفته تری را در هفته بعد انجام دهید.

محتویات نرم افزار:

نرم افزار شامل 3 بخش میباشد بخش اول===> تمرینات تقویت عضلات چشم: این تمرینات باعث تقویت هر شش ماهیچه چشم میشود که افراد را برای مطالعه با سرعت بالا آماده میکند.--- بخش دوم===> تمرینات تندخوانی: در این بخش بهترین تمرینات برای افزایش سرعت مطالعه قرار داده شده است. تمرینات این بخش کاملا عملی و کاربردی میباشد که افراد باید همزمان با نرم افزار آنها را انجام دهند. همین موضوع باعث شده تا تمرینات بر افزایش سرعت مطالعه تاثیر بسیار بزرگی را داشته باشند.--- بخش سوم===> تمرینات تقویت حافظه: این تمرینات برای اولین بار در نرم افزار ارائه شده است و شیوه انجام دادن تمرینات به نحوی میباشد که افراد در هنگام انجام دادن تمرینات از حداکثر میزان مغز خود استفاده میکنند و همین موضوع باعث واکنش سلول های خاکستری مغز شده و هر دو نیمکره مغز باهم فعالیت میکنند که این فعالیت همزمان باعث میشود تا کارآیی مغز بیشتر شود و افراد بتوانند بهتر مطالب را بخاطر بسپارند.

هدف و تاثیرات نرم افزار:

افراد پس از استفاده از نرم افزار هوشمند تندخوانی و تقویت حافظه فراتر از فانتوم به سطح تندخوان خواهند رسید. یعنی به سرعت مطالعه بین 550 تا 800 کلمه در دقیقه و درک مطلب 80درصد میرسید. همچنین می توانند حافظه کوتاه مدت و حافظه بلند مدت خود را برای نگهداری اطلاعات تا 2 سال تقویت نمایند و به راحتی اطلاعات را دریافت و نگهداری کنند. همچنین این توانایی را به شما می دهد تا زمان به یادآوری مطالب بتوانید به راحتی این کار را انجام دهید.تصاویر محیط نرم افزار

image
image
image
image